בלוג

»

חדשות קבוצה 1

»

בוק בת מצווה בגבעתיים

בוק בת מצווה בגבעתיים
לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגי:
054-2626869
אפשר גם להשאיר הודעה... מבטיחה לחזור מהר :)
נא לתאם הגעה מראש
לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגי:
054-2626869
אפשר גם להשאיר הודעה... מבטיחה לחזור מהר :)
נא לתאם הגעה מראש

גם הרגע שלך הגיע – צילום בוק לבת המצווה

אם יש משהו שמאפיין את אירועי בת המצווה הוא הרצון הגדול של הבנות להצטלם עם צלמת מקצועית ולקבל לידן בוק. בעידן בו ניתן לתעד עצמאית אינספור רגעים, אירוע בת המצווה מסתמן כרגע מיוחד שבו אפשר לקבל תיעוד מקצועי המבוסס על יד מקצועית, צילום איכותי ותשומת הלב המוענקת לבנות על ידי צלמת בוק לבת מצווה בגבעתיים.

צילום מקצועי על פני צילום חובבני

אז למה בעצם ללכת על תיעוד מקצועי? מכל הסיבות! ראשית, הילדה שלכם מקבלת את התחושה שמשקיעים בה, שהאירוע שלה נחשב בעיניכם ובעיקר היא מקבלת תיעוד מרהיב של עצמה עם החברות הטובות ועם בני המשפחה הקרובים. בנוסף, מדובר על חוויה מעצימה לבנות המבוססת על פירגון מצד הצלמת, לצד צילום אישי ומחמיא המותאם לכל אחת.

תמונות לאלבום האירוע

התמונות שיצולמו בבוק יכולות להיות מצד אחד מזכרת נפלאה לבנות שתלווה אותן לעוד שנים רבות, אך מצד שני ניתן לשלב את התמונות באירוע עצמו! לא אחת משולבים באירוע אלבומי ברכות שבהם האורחים כותבים כמה מילים לילדה החוגגת. באלבום זה ניתן לשלב תמונות של ילדתכם שצולמו עם סטודיו לבוק בת מצווה בגבעתיים.

נסיכה ליום אחד עם צילום בוק בת מצווה בגבעתיים במבצע

כדי להרגיש נסיכה לא צריך לעצום עיניים חזק ולקוות שכך פתאום יונח כתר על הראש. מה כן צריך לעשות? לצלם בוק אישי המותאם לילדתכם ולהוסיף רובד נוסף וייחודי לאירוע המרגש והגדול שלה! 

 
שלי שכטר - סטיילינג לבת מצווה | טלפון: 054-2626869 | כפר גנים פתח תקווה
צרו קשר
טלפון: 054-2626869
כתובת: כפר גנים פתח תקווה
 
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798 |
הפרטים נשלחו. תודה!
a