בלוג

»

חדשות קבוצה 1

»

בוק בת מצווה בפתח תקווה

בוק בת מצווה בפתח תקווה
לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגי:
054-2626869
אפשר גם להשאיר הודעה... מבטיחה לחזור מהר :)
נא לתאם הגעה מראש
לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגי:
054-2626869
אפשר גם להשאיר הודעה... מבטיחה לחזור מהר :)
נא לתאם הגעה מראש

צילום לבת המצווה בעיר פתח תקווה

יום הולדת חוגגים כולם רק פעם אחת בשנה, אבל יש אירוע שמגיע רק פעם אחת בחיים ועל כן לא חוגגים אותו כחגיגה צנועה ושגרתית – הרי שמדובר על אירוע בת המצווה! הילדה המקסימה שלכם חוגגת את הגעתה אל מצוות ואתם רוצים לחגוג את הצעדים הראשונים שלה אל עולם הבוגרים? סטודיו לבוק בת מצווה בפתח תקווה הוא אלמנט אחד מתוך מספר אלמנטים שיהפכו את החגיגה לבלתי נשכחת!

תיעוד מרהיב לך ולכל המשפחה!

מתי בפעם האחרונה יצא לכם כמשפחה להצטלם עם צלמת מקצועית שתעניק לכם תיעוד פוטוגני במיוחד? לצד צילומי היחיד שיערכו לילדתכם היקרה, תוכלו לקבל תיעוד של צילום מקצועי של כל המשפחה שלכם! אם אתם מחפשים צלמת בוק לבת מצווה בפתח תקווה, שלי שכטר היא בדיוק הצלמת בשבילכם: מקצועיות, סבלנות וגישה ייחודית לבנות החוגגות מובטחת.

צילום בוק בת מצווה בפתח תקווה – היכן ניתן להצטלם?

לבחירתכם, ניתן להצטלם גם בסטודיו מקצועי ועם תאורה מחמיאה, או להעתיק את הצילומים אל חללים חיצוניים וכך ליהנות מתאורה טבעית בחסות קרני השמש. איך שלא יהיה, מובטח לילדתכם תיעוד מרגש מהיום המיוחד שלה. עבור הבנות, מדובר על הגשמת חלום של ממש ועל רגעים ייחודים ומעצימים. אז רגע לפני החגיגה הגדולה, עורכים סט צילומים שיעניק לילדתכם את התחושה שלה היא חיכיתה כבר המון זמן: להיות נסיכה ליום אחד. 

 
שלי שכטר - סטיילינג לבת מצווה | טלפון: 054-2626869 | כפר גנים פתח תקווה
צרו קשר
טלפון: 054-2626869
כתובת: כפר גנים פתח תקווה
 
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798 |
הפרטים נשלחו. תודה!
a