בניית ציפורניים לבת מצווה

באירוע בת המצווה זוכות הבנות החוגגות לפינוק מכף רגל ועד ראש: עיצוב שיער מרהיב, איפור עדין ומחמיא, שמלה בלתי נשכחת ואפילו מניקור לבת מצווה. מתי תוכלו לפנק את ילדתכם כך אם לא ביום הולדת 12 שלה? שלי שכטר, סטייליסטית בעלת שם עולמי, מזמינה אתכם לסטודיו המוקדש כולו לבנות שלכם ולאירוע המצווה.

גם לך מגיע להיות גברת קטנה

גיל 12 מסמל את המעבר מילדות אל בגרות, ואירוע המצווה הוא אכן אאחד מאותם צעדים ראשונים. הבנות כבר לא כל כך ילדות, ומתפתח בהן לאט לאט הצורך להיות גבירות קטנות. עם הדבקת ציפורניים לבת מצווה, זוכות הילדות לטעימה איך זה מרגיש להיות גברת קטנה, אך מעבר להכל – הן זוכות לפינוק ולהשקעה רבה בהן.

נראות עדינה ומחמיאה לילדות

בניית הציפורניים לבנות המצווה אינה דומה לבנייה של הנשים הבוגרות יותר, אלא מדובר על גרסה עדינה המתאימה לילדות מבחינת צורת הציפורניים והצבעים הנבחרים. המטרה היא להעניק לבנות את התחושה שהן נסיכות ועל כן הן זוכות להתפנק עד בלי די. שלי שכטר, מעניקה שירות מלא לבנות המצווה, לרבות לק ג'ל לבת מצווה.

למה לבחור דווקא בשלי שכטר?

שלי מדברת בשפתן של הבנות, היא מתפארת בניסיון של 20 שנה בתחום הסטיילינג ויותר מכל: היא בעלת תשוקה ואהבה למקצוע. ביום המיוחד של ילדתכם, חשוב להעניק להן חוויה טובה ובלתי נשכחת. אל הסטודיו מגיעות הבנות כילדות, ויוצאות כנסיכות בת מצווה. מזל טוב! 

איפור לבת מצווה ע"י שלי שכטר
איפור עדין לבת מצווה. האיפור לנערות הוא דומה מאוד,לטרנד העכשווי בעולם האיפור ו ...
 
שלי שכטר - סטיילינג לבת מצווה | טלפון: 054-2626869 | כפר גנים פתח תקווה
צרו קשר
טלפון: 054-2626869
כתובת: כפר גנים פתח תקווה
 
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798 |
הפרטים נשלחו. תודה!
a