מעט כסף, המון מחמאות – על שמלת בת מצווה במחירים זולים

כילדה בת 12, יש לך ניסיון כבר ב-11 ימי הולדת. יחד עם זאת, אף אחד לא הכין אותך ואת ההורים הנרגשים לחגיגת בת המצווה. יום ההולדת ה-12 שלך לא דומה לאף יום הולדת אחר שחגגת – לא בהיקף החגיגה וגם לא בשמלה שתלבשי.

הורים יקרים, כבר יצא לכם לשמוע מהורים אחרים על העלויות הכרוכות ברכישה של שמלת בת המצווה. מה אם נגיד לכם שניתן לרכוש שמלות בת מצווה זולות ועדיין לתת לילדתכם את טעם המיוחד של היום המיוחד שלה?

המטרה: להיות נסיכה. לפחות ליום אחד

המון בנות שחוגגות בת מצווה, סימנו לעצמן מטרה והיא להיות נסיכה לפחות ליום אחד. תשומת הלב הגדולה, האהבה שלא יודעת גבולות והחגיגה הגדולה שמחכה לה הם רק חלק ממה שיהפוך את היום למיוחד ואותה לנסיכה. המון בנות מחכות לאירוע בת המצווה כדי ללבוש את השמלה המפוארת שהן תמיד חלמו עליה. האמת הגדולה היא שכדי להראות נסיכה, לא צריך להוציא אלפי שקלים. ניתן למצוא כיום אצל שלי שכטר, שמלת בת מצווה ב 300 ש"ח.

איך בוחרים את השמלה המתאימה ביותר?

עוד הרבה לפני שיסומן המחיר כמטרה, שלי תפגוש את הילדה הנרגשת וההורים הגאים כדי להתאים לילדה החוגגת את השמלה המתאימה ביותר. על פי הגדרת התקציב, יוצגו לילדה הדגמים הרלוונטים תוך שהדגש הוא למצוא שמלה שתחמיא לה ולא תפסיק להעניק לה מחמאות מכל האורחים באירוע – החל מהדודים ועד לחברות. גם אצל שלי שכטר - שמלות בת מצווה במחירים זולים!

שמלת בת מצווה זולה – מה זה אומר?

אז מה זה אומר בכלל שמלת בת מצווה במחיר זול? לא מדובר על שמלות פחות יפות, פחות נחשבות או פחות מחמיאות. המחיר זול הוא תמיד בהשוואה למחירים גבוהים יותר. כאן, יש לכם הזדמנות להנאות מדגמים נפלאים שיהפכו את ילדתכם לנסיכה, גם אם אתם לא רוטשילד. שמלות בת מצווה בזול מוציאת את כולכם נשכרים: אתכם ההורים עם העלות הנוחה, ואת ילדתכם עם שמלת החלומות שלה. מזל טוב! 

 
שלי שכטר - סטיילינג לבת מצווה | טלפון: 054-2626869 | כפר גנים פתח תקווה
צרו קשר
טלפון: 054-2626869
כתובת: כפר גנים פתח תקווה
 
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798 |
הפרטים נשלחו. תודה!
a