תסרוקת לבת מצווה לחברות ואחיות

שלי שכטר, בעלת שם עולמי, מזמינה אתכם לסטודיו המפואר שלה שכולו מוקדש לטובת אירוע בת המצווה. מעבר לשמלות מעוצבות, הרי שתוכלו גם להנות משירות נפלא ומקצועי של תסרוקות לבת מצווה לאחיות ולחברות.

הבנה מלאה של צרכי החוגגות

חלום בת המצווה לא מתחיל עם תחילת הפקת האירוע של ילדתכם, אלא מדובר כבר על המון זמן בו הן מדמיינות איך יראה האירוע שלהן, ובעיקר מה הן ילבשו ואיך יראה המראה הכולל שלהן. כעת, הגיע הרגע לעשות צעד נוסף אל עבר הגשמת החלום שלהן ולבחור עבורן תסרוקת. תסרוקת בת מצווה לאחיות דורשת הבנה מעמיקה לא רק באופנה וסטיילינג, אלא גם בעולמן של הילדות.

תסרוקת מחמיאה לחברה כמטרת העל

בסטודיו של שלי שכטר, יזכו הבנות ליחס אישי, שיחה קצרה ונעימה וברכות לקראת האירוע המתקרב. לאחר שילדתכם תספר לשלי על התסרוקת בה היא מעוניינת, תייעץ שלי מהפאן המקצועי וביחד תגיעו להחלטה משותפת אודות התסרוקת המתאימה והמחמיאה ביותר לילדתכם. לכל ילדה מגיע להיות נסיכה בבת המצווה שלה, ובזה שלי מומחית.

למה לבחור דווקא בשלי שכטר?

אינכם צריכים להטריד את עצמכם אודות חיפוש אחר מעצב לטובת תסרוקת בת מצווה לחברות ולאחיות. שלי שכטר שמחה לחלוק את הניסיון והתשוקה שלה ולהעניק לילדתכם רגעים קטנים של אושר, אופנה, טעם טוב ותסרוקת מחמיאה. בחיפושכם אחר המלצה על סטייליסטית המעניקה גם שירותי עיצוב שיער, דעו שהגעתם אל המקום הטוב ביותר. 

בייביליס מוברש בליווי צמות
תסרוקת יפה לכל ארוע בייביליס מוברש בליווי צמות ניתן לשלב גם עם כתר
 
שלי שכטר - סטיילינג לבת מצווה | טלפון: 054-2626869 | כפר גנים פתח תקווה
צרו קשר
טלפון: 054-2626869
כתובת: כפר גנים פתח תקווה
 
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798 |
הפרטים נשלחו. תודה!
a