בעוד ישנן מגמות העולות ויורדות בכל הקשור לאירועי בת המצווה, הרי שישנם דברים שכבר מוכתרים כקלאסיקה. בשנים האחרונות, אירועי בת המצווה הפכו לאירועים בעלי אלמנט מוביל וברור: הבנות רוצות להיות נסיכות ביום המיוחד שלהן. מחפשת מעצבת עם המלצה לטובת תסרוקת בת מצווה עם כתר? אצל שלי שכטר בסטודיו ניתן ליצור כל תסרוקת. שלי קודם כל תדבר עם הנערה וביחד איתה תנסה הדגמות שונות  של תסרוקות עד שנגיע למראה הרצוי והמחמיא ביותר.

לוק של נסיכה ביום המיוחד שלך

עם הכתר,מיד משתקפת דמות של נסיכה קטנה – ממש כמו שאת ראויה ביום המיוחד שלך. שלי שכטר, בעלת הסטודיו לשמלות בת מצווה. מזמינה אותך להנות משירות נפלא וחוויה גדולה, שיעניקו לך את המראה שעליו את חולמת כבר זמן רב. החברות שלך כבר חגגו, וכעת הגיע תורך להגשים את חלומך באירוע בת המצווה.

מקצועיות, ניסיון ותשוקה

ב"סטודיו שלי שכטר – בוקים שמלות וסטיילינג לבת מצווה", מקבלים הרבה מעבר לתסרוקת עם כתר, אלא מקבלים הכוונה, חוויה מהנה וטיפים לאירוע הגדול. אולי הגעת על מנת להנות ממגוון של תסרוקות לבת מצווה עם כתר, אבל את עומדת לקבל בהרבה יותר מזה.

למה לבחור דווקא בשלי שכטר?

שלי שכטר, סטייליסטית עם ניסיון עשיר של כ-20 שנה, מדברת בשפה של הילדות, מבינה את הצורך שלהן ומגשימה לכל אחת את משאלות לבה. הכתר בתסרוקת של הבנות מעניק להן ביטחון, ואת התחושה שהן מיוחדות ושהאירוע כולו שלהן. הצטרפו גם אתן לבנות המרוצות שנשארו עם הכתר גם הרבה אחרי האירוע... 

תסרוקת צמות שניתן לשלב עם כתר
תסרוקת בסגנון מרושל עם צמות.ניתן לשלב כתר בתסרוקת.
תסרוקת לבת מצווה עם זר פרחים
זר פרחים הוא הטרנד הכי חם לבת מצווה ולימי הולדת בסטודיו שלי שכטר ניתן לשלב זר ...
 
שלי שכטר - סטיילינג לבת מצווה | טלפון: 054-2626869 | כפר גנים פתח תקווה
צרו קשר
טלפון: 054-2626869
כתובת: כפר גנים פתח תקווה
 
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798 |
הפרטים נשלחו. תודה!
a